Ky është ndryshimi që Ronela do donte të bënte në fizikun e saj

By

Së fundmi, këngëtarja Ronela Hajati ka zhvilluar një sesion pyetjesh përgjigjesh me ndjekësit e saj në Instagram.

Një ndjekës teksa komplimenton fundshpinën e saj e pyet nëse ka ndonjë ndërhyrje estetike.

“S’kam asgjë kundër, madje e di që kur të më vijë koha do ngelem spitaleve… duke pasur sy dhe hundë pak fare të madhe”, përgjigjet ajo.

Më pas thekson se buzët e mëdha nuk do i shkonin fare tipareve të fytyrës së saj, e kur vie punë tek të pasmet e saj ajo do donte ti zhdukte.

“Po të kisha dhe buzë do ngjaja si dreq… sa për vithe besomë që dua t’i zhduk”,  përfundoi ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm