Ky është mashkulli shqiptar më seksi sipas Encës

By

Nuk ka shumë miq nga bota e të famshmëve por ndaj rrethit të ngushtë dhe bashkëpunëtorëve, Enca Haxhia është lojale.

Këngëtarja e shumë hiteve nuk shquhet për lëvizje të mëdha në këtë drejtim.

Për vite të tëra, mbi imazhin ajo punon me grimerin Arbër Bytyqi i cili falë punës është shndëruar në një prej miqve më të mirë të këngëtares.

E pikërisht Arbëri, sot feston ditëlindjen!

Në një ditë të vecantë si kjo nuk kishte se si të mungonte Enca e cila mes tjerash ka postuar një imazh të grimerit për të cilin ka pasur një epitet.

‘Mashkulli më seksi’ – është shprehur Enca në postimin e bërë duke dhënë në këtë formë, konstatimin e saj. A pajtoheni me këngëtaren? /prive.al

Artikuj të ngjashëm