Ky është imazhi më i bukur që mund të keni parë sot (FOTO)

By

Pak ditë më parë, vëllezërit Robert dhe Patris Berisha, kanë bërë bashkë fëmijët në një qendër tregtare në Prishtinë.

Renee dhe Tian shpenzuan kohë bashkë dhe këtë na e dëshmoi edhe Patrisi pak minuta më parë.

Ai ndau në Instagramin e tij një fotografi të dy fëmijëve, fytyrat e të cilëve duken shumë të lumtur teksa janë pranë njëri-tjetrit.

Ky mbase mund të jetë imazhi më i bukur që keni parë sot.

Ju kujtojmë se Roberti dhe bashkëshortja e Patristit, Tuna nuk kanë raporte të mira me njëri-tjetrin dhe ky ribashkim i fëmijëve është i rrallë, të paktën publikisht.

View this post on Instagram

Tian dhe Renee ❤️❤️

A post shared by Patris Berisha ♉️ (@patrisberisha) on

Artikuj të ngjashëm