Ky është i vetmi “tapet i kuq” për yjet shqiptarë!

By

Vite më parë Kosova e Shqipëria kishin disa evente të cilat një herë në vit mblidhnin artistët shqiptarë dhe vlerësonin punën e tyre.

Mirëpo, përtej kësaj e bukur ishte edhe pjesa e parakalimit të yjeve në tapetin e kuq të mbushur me fansa.

Përpos, kësaj në atë ditë ata ndiheshin si yje të vërteta ku çdo gjë ishte e kuruar në detaj veshjet, make up e lëvizjet.

Mirëpo edhe kjo u zbeh e i vetmi vend ku yjet ekspozohen tashmë është Instagrami, e rreth kësaj Prive ka përgatitur një material që mund ta ndiqni mëposhtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm