Ky është fundi i lidhjes për Dua Lipën dhe Anwar Hadid!

By

Lidhja dyvjeçare e Dua Lipës me Anwar Hadid thuhet se ka përfunduar.

Sipas raportimeve, këngëtarja e Electricity, 26 vjeçare, dhe modeli 22-vjeçar nuk mundën ta shpëtonin romancën e tyre, pavarësisht se bënë një pushim dhe u përfshinë në terapi.

Burime të shumta kanë pohuar se çifti, i cili u lidh për herë të parë në vitin 2019, ka përfunduar zyrtarisht, me një të brendshëm që e ka konfirmuar atë në faqen e thashethemeve të famshëm Deux Moi.

Në fillim të këtij muaji, u raportua se marrëdhënia e tyre po tensionohej.

Sensacioni i popit dhe vëllai i vogël i Gigi dhe Bella Hadid, nuk janë parë së bashku për gati tetë javë për shkak të orarit të tyre të ngjeshur të punës, pohon The Sun. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm