Ky është emri i albumit të Mozzik!

By

20 këngë, një dedikuar vajzës së tij Hanës dhe projekte shqip, këto janë detajet e albumit të parë në karrierë të Mozzik.

Ndërsa, tashmë Mozzik ka dhënë dy alternativa se si mund të mbaj emrin albumin.

“Hustle Daddy” apo “Mozart”, mirëpo ky i fundit duket të jetë përfundimtari për shkak se përafrohet me emrin artistik të reperit.

E ndërsa lista e plotë  e këngëve të këtij albumi do të publikohet sapo të bëhet 500 mijë komente në postimin e artistit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm