Ky do të jetë aktiviteti i parë pas karantine për Lyrical Son?!

By

Protagonist mbrëmë në Privé ishte artisti i njohur shqiptar nga labeli PINT, Lyrical Son.

Përmes intervistës, Festimi tregoi për këto ditë në izolim ku gitara e ka shoqëruar pothuajse gjatë gjithë kohës.

Në anën tjetër zbuloi se ka punuar në këngë të reja e tema surprizë.

E teksa interesante është dhe aktiviteti i parë pas karantine.

Të gjitha mund ti kuptoni në intervistën e Lyrical Son dhënë gazetarit Artan Telaku./Prive.al

Artikuj të ngjashëm