Ky artist krijon 40 këngë brenda natës!

By

Është një këngëtarët më të famshëm në botë, duke mbajtur koncerte gjithandej me qindra mijëra fansa që pëlqejnë muzikën e Chris Brown.

E veçanta e tij është se përpos që këndon edhe krijon këngët e tij, e madje duket se aftësitë e tij janë të jashtëzakonshme duke bërë 40 këngë brenda natës.

Kështu ka treguar këngëtari me origjinë shqiptare Gashi, i cili e ka ndarë me ndjëkësit e tij këtë kuriozitet.

Gashi dhe Chris Brown kanë sjellur së bashkë këngën “Safety”  i cili veçse është publikuar në platformat online./Prive.al

Artikuj të ngjashëm