Kushtrimit e Leartës nuk i mjafton muaji i mjaltit: Ja destinacioni i ri!

By

Ishin dhe vazhdojnë të jenë çifti më i komentuar i këtij viti.

Kushtrim Salihu dhe Learta Jakupi që thyen rekorde me vëmendjen e publikut kur edhe kurorëzuan dashurinë me martesë disa javë më parë, me po të njejtin intenzitet vazhduan edhe pas dasmës.

Muaji i mjaltit me shëtitjet në kryeqendrat europiane u përcoll hap pas hapi në Instagram nga ndjekësit mund të ketë përfunduar zyrtarisht por jo edhe udhëtimet!

Pak kohë pasi u kthyen në Kosovë, Kushtrimi dhe Learta kanë marrë rrugë drejt Zvicrës ku duket se po shijojnë në maksimum qëndrimin.

Fotot nga shteti helvetik nuk kanë munguar në rrjetet sociale. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm