Kushtrimi e Learta s’do mund të kishin fundjavë më të bukur se kaq

By

Fundjavat çdo herë e më pak po kalohen në shtëpi nga fytyrat publike që falë edhe avantazheve ekonomike, pushimet e shpeshta nuk i kanë aspak problem.

Në këtë grup hyjnë edhe një prej çifteve më të komentuara në dy vitet e fundit, Kushtrim Salihu dhe Learta Jakupi.

Dyshja të premten marrë shkas mbase edhe nga një javë që ofron një ditë më shumë pushim janë nisur drejt një destinacioni të bukur për pak relaks.

Kushtrimi dhe Learta kanë marrë rrugë drejt Strugës së Maqedonisë ku në kompleksin Izgrev po shijojnë edhe motin e mirë në privatësi të plotë.

Kur është fjala tek fotografitë, kësaj rradhe janë kursyer në vazhdën e një reduktimi të paraqitjeve në rrjete sociale por megjithatë, disa postime nga pamja piktoreske që ofron resorti nuk kanë munguar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm