Kushdo që ofendon Eminan duhet të mendojë mirë sepse… (FOTO)

By

Komenteve negative në rrjete sociale si ka shpëtuar as super modelja e njohur Emina Çunmulaj.

Në një botë të rrjeteve sociale ku kushdo thotë çkado, Emina është ofenduar nga një komentues shqiptar.

Por, bukuroshja ka zgjedhur demaskimin e tij përpara një ‘blloku’.

Ajo e ka ndarë komentin nën një përshkrim në Instastory teksa në vazhdim me emër, mbiemër dhe foto ka treguar se kush është personi në fjalë.

Kushdo që tenton të ofendojë Eminën bën mirë ta mendojë dy herë, përpara se të përfundojë i ekspozuar publikisht me gjithë ofendimet përpara qindra mijëra ndjekësve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm