KUSH U ZGJODH ÇIFTI MË I MIRË NË ESTRADË?! (VIDEO)

By

Showbizi shqiptar mund të numëroj shumë pak çifte, pavarësisht faktit se shumë janë përfolur për lidhje e plot të tjerë edhe për ndarje.

Prive ka hapur një sondazh me emrat e katër çifteve për të kuptuar se cili është kombinimi më i mirë.

Nga katër çiftet: Tuna me Cozman, Nora me Robertin, Vesa Luma me Big Bastën dhe Miriam Cani me Alban Skënderaj.

Nga votimet që janë bërë online çifti më i dashur është Albani dhe Miriami të cilët kanë grumbuluar 55% të totalit.

Përpos në sondazh edhe qytetarët përmes kamerës toën kanë dhënë preferencat e tyre./Prive.al

Artikuj të ngjashëm