Kush po pauzon nga muzika? (VIDEO)

By

Këtë të premte në Prive, keni mundësi të ndiqni materiale interesante rreth artistëve shqiptarë.

Kush po pauzon nga muzika, a do të kemi edhe një dasmë së shpejti, “5 datat” me Leonora Jakupin dhe shumëçka tjetër.

Nesër duke filluar nga ora 22:00 në Klan Kosova, i kuptoni të gjitha./Prive.al

Artikuj të ngjashëm