Kush po i qëndron përkrah Dhurata Dorës ?!

By

Një prej këngëtareve më të pëlqyera e të suksesshme të momentit, Dhurata Dora ishte sonte e ftuar në emisionin Zonë e Lirë.

Aty, këngëtarja tregoi për projektin e fundit ‘Numrin e ri’ dhe detaje tjera nga jeta private.

E duket se Dhurata nuk e bën asnjë hap e vetme. Edhe në intervistën tek Arian Çani ajo ka qenë vetë e treta pasiqë kishte shkuar me nënën dhe dajën.

Ndryshe, nëna e Dhuratës shpeshherë ka zënë vend në media për ngjashmërinë me të bijën dhe freskinë e saj. Ajo lehtësisht mund të konsiderohet si motra e këngëtares.

Artikuj të ngjashëm