Kush po garon këtë javë në “E ke yllin”?!

By

“E ke yllin” mbylli një tjetër cikël në Privé.

Përmes votimit të publikut, Taulant Sllamniku fitoi 28% të votave duke u shpallur fitues i muajit të dytë dhe vazhdon në një shkallë tjetër.

Përpos kësaj u prezantuan edhe katër covera të tjerë që garojnë për trofeun e javës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm