Kush po e shoqëron Getin e Marinën në pushime?! (FOTO)

By

Dyshja e njohur, Getoar Selimi e Marina Vjollca, ka disa ditë që i janë shmangur kryeqytetit të Shqipërisë duke zgjedhur kështu Austrinë për pushime.

Ditë më parë raportuam mbi vendin se ku po qëndronin dyshja e njohur mirëpo ata së fundmi kuptohet sen uk ishin të vetëm në këto pushime.

Kjo pasi sipas një fotografie të publikuar nga vetë Marina shihet se bashkë me ta janë edhe Dj Adam Reeves dhe e dashura e tij.

Ky pushim duket se ka ardhur drejt fundit të tij pasi siç edhe ka paralajmëruar vetë Geti ditën e nesërme do të jetë në Tiranë për një performancë së bashku me Agon Amigën.

Artikuj të ngjashëm