KUSH PO E MBANË LARG EKRANIT GJIRËN?!

By

Dikur shumë aktive dhe e zëshme, sot e heshtur në mëgrim. Kënëtarja e hiteve DejaVy, Mami spom len, Sene t’flliqta, është duke qëndruar jashtë vëmendjes mediatike. Ka kohë që nuk ka qenë aktive edhe në rrjetet sociale, ku të paktën gjuante thumba për koleget. A është dorëzuar Gjira apo gatuan diçka për sezonin e verës, mbetet të shihet? Një gjë është e sigurt që ajo do të pauzoj, derisa t’i kthehet motra nga pushimi i lehonisë, apo edhe atëher do të jetë e heshtur ngase Gjira tash nuk është single! Ditët e saja sjanë më solo, madje madje Gjira festoi edhe Shën Valentinin nën krahët e futbollerit të saj misterioz. Mos të harrojmë që dikur flitej që Gjira kishte diçka me Granit Xhakën. Dashuria e Gjirës për futbollerët duket të jetë e veçantë. A do ta shohim atë ndonjëherë me legjendat e këpucve të arta mbetet kalimi i viteve të na e tregoj.

fraeri fraeri1

Artikuj të ngjashëm