Kush nga kolegët e zhgënjeu Jonida Maliqin në Eurovision?

By

Këtë vit këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, e përfaqësoi Shqipërinë në festivalin Europian të këngës.

Ajo udhëtoi për në Tel Aviv të Izraelit, për të performuar në skenën e madhe të festivalit, e në garë ishte me këngën “Kthjeu Tokës”.

Këngëtarja atje arriti të ngjitet lart në listën e shteteve konkurruese, ndërsa e pyetur nga Bora Zemani në emisionin e saj se kush e zhgënjeu, Jonida refuzoi të japë një emër, ama elaboroi një përgjigje derisa ishte e detektuar nga makina e së vërtetës!

“Shqiptarët e kanë shumë të vështirë të bashkëpunojnë e të gjejnë gjuhë të përbashkët. I shohim gjërat individualisht dhe nuk dimë të punojmë në grup”, ka thënë Jonida.

Po ju si mendoni, ka të drejtë ajo?

Artikuj të ngjashëm