Kush nga djemtë e famshëm shqiptarë nuk flirtoi me ty? Vildane Zeneli bën shakanë epike me këtë këngëtar 

By

Modelja e njohur shqiptare Vildane Zeneli, ishte e ftuara e Alaudin Hamitit këtë të hëne në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova.

Dhe meqë është aq atraktive, do e kishim të vështirë ta besonim se dikush nga djemtë e famshëm, nuk ka flirtuar me të sa herë që ka ardhur në vendlindje.

Për këtë arsye, në lojën e emisionit “Haje ose Thuaje”, Alaudin Hamiti i tha: “Kush nga të famshmit shqiptarë nuk ka flirtuar me ty?”

“Mahmut Ferati”, përgjigjet Vildanja, duke shkaktuar shumë të qeshura.

Ndiqeni të plotë emisionin në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm