Kush më i pashëm Ledri Vula a Shpend Ahmeti? E vendos gruaja e kryetarit

By

Dasma e reperit Asdren Gjikolli me të fejuarën e tij, Elita Rudin, mblodhi mbrëmë në Prishtinë emra të njohur nga arti dhe politika.

Në këtë mes, ndodhej edhe Shpend Ahmeti, kryetari i Prishtinës që njëkohësisht kishte edhe detyrën më të rëndësishme të mbrëmjes: ta martonte ligjërisht çiftin.

E pasi shpërtheu festa me nusen e dhëndrin, shumë video e fotografi u publikuan në rrjete sociale, e një ndër ata që langoi imazhe në Instagram ishte vet Ahmeti.

Me bashkëshorten e tij Adrianën, Ahmeti ka publikuar një fotografi me Ledri Vulën. Dhe se cili është më i pashëm e ka vendosur ajo?

“Adriana po thotë kush është ky faca? Fjalën e ka për mu. Ledri kushhh?”, ka shkruar me shaka Ahmeti, duke pretenduar se është më i pashëm se Vula, pas të cilit vajzat lënë kokën! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm