Kush ka vajza botën ka! Aktori i famshëm bën tatuazh emrat e katër bijave të tij

By

Aktori i famshëm amerikan Matt Damon ka debutuar me një tatuazh të ri në krahun e tij, në nderim të katër vajzave të tij.

Image result for matt damon girls

Aktori 18 vjeçar, fitues i çmimit Oscar dhe skenaristi i famshëm, i ka bërë në krahun e tij muskuloz tatuazh emrat e katër vajzave të tij, Alexias, Isabellas, Gias dhe Stellas.

Ndërsa Matt tashmë ka tatuazh emrin e gruas së tij Lucianës në krahun e tij, ndërsa me këto veprime, ai ka dëshmuar se i vlerëson shumë vajzat që ka në jetën e tij.

Image result for matt damon girls

Artikuj të ngjashëm