Kush janë Njomza dhe Rinori, çifti më i famshëm në rrjete sociale?

By

Çifti, Rinori dhe Njomza ka në arritur të krijojnë prezencë në rrjete sociale si në Instagram.

Për më tepër publiku edhe më shumë i njeh përmes kanalit të tyre zyrtar në Youtube, ku ndajnë video nga përditshmëria e tyre.

Por kush janë, si u takuan, për herë të parë erdhën në një intervistë për NIN me Alaudin Hamitin për të na treguar historinë e tyre.

Mos e humbisni intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm