Kush ishte e dashura e Gjikos para Elita Rudit? (VIDEO)

By

Javën tjetër, në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova, Alaudin Hamiti interviston reperin e njohur Gjikon.

Ai flet për karrierën e tij, martesën dhe të bërit prind së fundmi, i një çuni tejet simpatik me emrin Zëri.

Ndërsa në lojën Haje ose Thuaje, Gjiko përballet me pyetjet pikante të Hamiti.

Cila ishte e dashura e tij para Elita Rudit, me të cilën sot është martuar?

Artikuj të ngjashëm