Kush ia ‘theu’ shpirtin Mumës? (VIDEO)

By

Artisti dhe kompozitori i njohur Muma, ka zbuluar disa gjëra rreth tij në 60 sekondat e Prive.

Ai tregoi pa çka nuk e nis ditën, sa para iu shtuan në bankë dhe kush ia ‘theu’ shpirtin.

Ndiqni videon më poshtë dhe kuptoni këto por jo vetëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm