Kush fshihet pas mashkullit me maskë në krahët e Beatrix?!

By

Këngëtarja Beatrix Ramosaj e cila është pjesë e kastit të “Dancing With The Stars” ka bërë një postim në instagram.

Përtej provave e performancave, imazhi i radhës është ndryshe pasiqë mashkulli në krah mban një maskë në fytyrë.

Por kush fshihet prapa saj nuk është mister pasiqë Ramosaj tashmë ka deklaruar se filluar një lidhje me Ervin dhe madje ka etiketuar atë në imazhin e përbashkët.

Ndërkaq në planin muzikor, kënga e fundit është ajo pjesëmarrëse në Top Fest.

Artikuj të ngjashëm