Kush është ylli i Yllka Kuqit?

By

Babi i këngëtares së njohur, Yllka Kuqi, sot e ka ditëlindjen.

Me këtë rast ajo ia ka uruar përmes një postimi në Instagram, ku edhe e ka parashtruar një pyetje për ndjekësit.

“Happy B day Bab ❤ A s’po doket si yll ?” është përshkrimi i saj në fotografinë poshtë imazhit të këngëtarit dhe mjekut të famshëm.

Artikuj të ngjashëm