Kush është vajza që i ka marrë zemrën John Cena-s?

By

Aktori dhe mundësi i njohur i WWE-së, John Cena, është martuar me Shay Shariatzadeh në Tampa të Floridës.

Çifti i cili janë bashkë që nga viti i kaluar, marsi i vitit 2019, të premten kanë kurorëzuar dashurinë.

People shkruan se janë munduar të marrin ndonjë deklaratë nga 30 vjeçari për martesë por ai nuk ka dashur të prononcohet.

Cena ishte takuar me gruan e tij për herë të parë në shesh-xhirimin e filmit “Playing with Fire”.

Artikuj të ngjashëm