Kush është reperi më i mirë shqiptar sipas Gold AG ?!

By

Reperi Gold AG iu përgjigj sonte pyetjeve të Liberta Spahiut në rubrikën Kutia të emisionit NIN.

Ai mes tjerash tregoi se ligji i parë që do e vendoste në votim është ai për ndalimin e homoseksualëve.

Ariani zbuloi edhe se a i beson horoskopit dhe a është në gjendje të vrasë për dikë.

Në pyetjen se kush është reperi më i mirë shqiptar Ariani pa dilemë u përgjigj se është vetë ai, duke thënë se reperë të tjerë nuk njeh. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm