Kush është modeli shqiptar që sfiloi për “Gucci”?

By

Mund të mos keni dëgjuar për emrin Joland Nobaj, por në botën e modës dhe modelingut, modeli nga Kosova po korr rrugën e suksesit.

Kush është ai dhe si arriti në pasarelën e Gucci, ua zbulon materiali në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm