Kush është më xheloz, Teuta apo Adonisi? (VIDEO)

By

Teuta Krasniqi dhe bashkëshorti i saj Adonisi, kanë treguar shumë gjëra për njëri-tjetrin përmes rubrikës Prive Tok.

Ata zbuluan cili nga ta është më xheloz, kush është prind më i mirë, kush më romantik dhe kush nervozohet më shpejtë.

Përveç këtyre, çifti tregoi edhe si po e kalojnë këtë periudhë në shtëpi.

Të gjitha i kuptoni në videon e mëposhtme duke nisuar nga minuta e 5:42./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm