Kush është më e mira e motrave Vjollca sipas Marinës ?! (FOTO)

By

Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Marina Vjollca, nuk është e vetmja femër e bukur në familjen e saj pasi të gjithë e njohim edhe motrën e saj prezantuesen dhe këngëtaren Luana Vjollcën.

Por konkurrenca për më të bukurën e familjes nuk mbaron mes tyre pasi që ato kanë edhe një motër më të madhe e cila jeton në Belgjikë me familjen e saj.

E sipas një postimi të bërë nga Marina ku shihej përkrah saj ajo e cilëson motrën e madhe si më të mirën e motrave Vjollca.

Natyrisht postimi në fjalë është bërë në kontekst të tregimit të dashurisë ndaj motrës dhe se konkurrenca sa i përket bukurisë mes tyre nuk egziston. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm