Kush është lajkatarja e Albatrit Muqiqit? (VIDEO)

By

Në intervistën më të shkurtër të PRIVE, këtë të shtunë ishte Albatrit Muqiqi.

Këngëtari tregoi kush është lajkatarja e tij, cila i pëlqen më shumë – zeshkane apo bjondin, cili projekt e vlerëson si më të mirin e cilin do ta fshinte dhe shumë e shumë të tjera.

Videoja e mëposhtme ua zbulon përgjigjjet.

Artikuj të ngjashëm