Kush është këngëtarja më e dobët sipas Shqipe Abazit? (VIDEO)

By

Muajin e kaluar, Shqipe Abazi iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Me kë s’do të bënte kurrë duet, kush është këngëtarja më e dobët sipas saj dhe kush këndon më mirë se vet ajo?

Këto por edhe shumë të tjera i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm