Kush është i dashuri i Era Istrefit?

By

Këngëtarja shumë e dashur, që është distancuar pak nga prurje të reja muzikore, vazhdon të jetë në vëmendjen e publikut, gjithsesi.

Së fundmi ajo ka realizuar sfidën “Post a picture of”, në Instagram, ku ndjekësit patën mundësinë t’i kërkonin asaj fotografitë që donin të shihnin.

Njëri nga ata i kërkoi edhe një fotografi të të dashurit të saj dhe këngëtarja befasoi më përgjigjen.

Ajo publikoi një foto ku shihet duke mbajtur një sërë bankënotash në dorë ku shkruan, “E martuar me paratë”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm