Kush është ‘gënjeshtari’ i Ronela Hajatit?

By

Këngëtarja Ronela Hajati, vitin që lamë pas solli disa projekte goxha të suksesshme, e duket se vitin do ta nis me aq guxim dhe e gjithnjë e veçantë.

Artistja thotë, ‘Gënjeshtar je’, përmes tekstit që e ka krijuar vetë ajo me muzikë të Tull Productions.

Projekti parashihet të publikohet në ditën e të dashuruarve më 14 shkurt. Zbuloni të gjitha detajet për projektin në të cilin u punua gjatë, në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm