Kush është femra e famshme me të cilën do të bashkëpunojë Skerdi? (VIDEO)

By

Pas mega-hitit ‘Si Bugatti’ në bashkëpunim me Gjikon, Skerdi e ka në plan të sjellë një këngë të re së shpejti por kësaj radhe në duet me një femër.

Gjatë emisionin NIN në Klan Kosova me Alaudin Hamitin, këngëtari foli pak rreth planeve për të ardhmen e afërt duke cekur edhe bashkëpunimin me një artiste të cilës nuk ia bëri të ditur emrin.

Përveç kësaj, Skerdi foli edhe për jetën në Prishtinë si dhe për njohjen e tij me Gjikon – njërin prej miqve të tij më të mirë.

Të gjitha detajet ua sjell videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm