Kush është diva e muzikës shqipe sipas Arta Bajramit? (VIDEO)

By

Arta Bajrami e ka thënë një emër kur është pyetur se kush është diva e muzikës shqipe.

Përveç kësaj, në 60 sekondat e Prive, ajo tregoi edhe shumë gjëra të tjera.

Kë e telefon kur zgjohet nga gjumi, për çfarë e merr malli, a bën gabime shpesh dhe kush ia di sekretet?

Këto dhe të tjera mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm