Kush është “Amini” për Ronela Hajatin? (VIDEO)

By

Për javë të tëra publikoi imazhe gjatë realizimit të klipit të saj më të ri të këngës me titull Amini.

Një pamje mjaft e kuruar, grim dhe kostume tejet ekstravagante, muzikë dhe tekst i mbetur aty, po në stilin e Ronelës.

Kujtojmë këngën “Malagata” e cila i pati sjellur këngëtarës një sukses tepër të madh. Si duket me këtë logjikë, me tituj këngësh po kaq intrigues ka mendjën të vazhdoj edhe për ca, pasiqë edhe projekti i saj i fundit duket të jetë po aq i suksesshëm. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm