KUSH E VIZITOI TEUTA KRASNIQIN NË PARIS?

By

Blero, Teuta dhe Tara nuk janë vetëm në Paris. Atyre i kanë shkuar disa mysafirë.

Motra e aktores, Bubulina së bashku me të fejuarin e saj janë duke shijuar qytetin e dashurisë e me këtë rast kanë takuar edhe Teutën dhe Tarën.

Krasniqi ka publikuar një fotografi me mysafirët duke shkruar ‘Shih, shih kush na erdh në Paris’.

Përpos vizitës nga kjo foto kuptuam edhe kush i fejuari i këngëtares Bubulina, e cila ka kohë që nuk është aktive në skenë /Prive.al

Artikuj të ngjashëm