Kush e shoqëroi Leonora Jakupin në Francë? (FOTO)

By

Edhe pse ka kohë që nuk solli ndonjë projekt të ri muzikor, Leonora Jakupi është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Këngëtarja poston shpesh foto nga pushimet ose thjeshtë ndonjë kuotë që i pëlqen.

Leonora dje ishte në Gjermani dhe këtë e dokumentoi përmes këtij rrjeti, ndërkaq sot gjendet në Francë.

Nuk dihet kush po e shoqëron artisten edhe pse ka pasur zëra se ajo tashmë është në lidhje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm