A e ka tradhtuar Fero – Arbenitën? (VIDEO)

By

Mysafiri i radhës në emisionin NIN në Klan Kosova, ishte Fero.

Pas një kohe të gjatë, reperi për shumëçka rreth karrierës së tij muzikore, menaxhmentin dhe jetën personale.

Në rubrikën “Haje ose Thuaje”, Fero ishte përballë pyetjes “Kush të ka refuzuar për bashkëpunim?”.

Mes tjerash, reperi pohoi se nuk ka pasur asnjë raport intim me dikë tjetër nga lidhjame Arbenitën siç u përfol para ca kohësh në media.

Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar si veproi reperi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm