KUSH E BËRI TË QAJ FJOLLA MORINËN?! (VIDEO)

By

Këngëtarja Fjolla Morina po feston ditëlindjen.

E kjo datë e ka gjetur në Shqipëri por kolegët atje nuk e lënë jashtë harresës datës e lindjes së Fjollës.

Rozana Radi ka publikuar një video ku shihet shoqëria e Morinës duke ia prishur gjumin me këngën tradicionale të kësaj feste.

“Më bënë për të qarë dhe ma zbukuruan ditën” – ishte shkrimi i këngëtares në videon e publikuar.

Po ashtu e veçantë është edhe ëmbëlsira, barku i nënës ku theksi vihet tek këmbët e bebes që signifikon shtatëzëninë e Fjolla Morinës. /Prive.al

https://instagram.com/p/1eVtbkKcjz

https://instagram.com/p/1ea6wxKcq4

 

Artikuj të ngjashëm