Kush e bëri të ndihet si princeshë, Eliza Dushkun? (Foto)

By

Aktorja me famë botërore Eliza Dushku para disa dite ka qëndruar në Kosovë dhe Shqipëri.

Ndërsa së fundmi ka publikuar një fotografi në faqen zyrtare në Facebook ku ka postuar një imazh nga hoteli ku ka qëndruar në Prishtinë.

“Më mungojnë Kosova dhe Shqipëria, aty ku ndihesha sikur një princeshë” – ka shkruar Dushku përkrah fotografisë.

Gjatë vizitës në Kosovë prezantoi edhe dokumentarin ‘Dear Albania’./Prive.al

eliza

Artikuj të ngjashëm