Kush dëshiron të punojë në shtëpinë e Albëries, ky është momenti

By

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka shpallur një vend pune.

Megjithatë, ky vend nuk lidhet me karrierën e saj si këngëtare mirëpo me jetesën si çdo njeri tjetër.

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka bërë të ditur se kërkon punëtorë për shtëpinë e saj.

‘Kërkoj punëtore për punët e shtëpisë nga rrethi i Deçanit – Kosovë. Ju lutem lajmërohuni me mesazhe ne inbox’ – ka deklaruar këngëtarja në InstaStory.

Duket se Hadërgjonaj ka vendosur të qëndrojë më shumë në Kosovë këto kohë dhe dikush për shtëpinë i duhet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm