Kur publikohen këngët e Elvanës në Youtube?!

By

Kurioziteti më në fund u shua!

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata u rikthye në muzikë me gjashtë këngë të reja që u zbuluan sonte për publikun nga koncerti i 3 Shkurtit, me të ftuar të rrethit të ngushtë të miqve dhe familjarëve.

E normalisht, interesimi i publikut për të parë punën e bërë në këto projekte nga këngëtarja nuk ka munguar.

Por kur do jenë këngët në Youtube për gjithë ata që kanë humbur sonte transmetimin në Top Channel?

Siç ka paralajmëruar këngëtarja, nesër (e Dielë) i gjithë albumi ‘3 E.P’ do jetë në Youtube për tu shijuar në çdo moment nga ata që duan të dëgjojnë këto krijime muzikore. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm