Kur pritet Britney Spears t’i rikthehet skenës pas rehabilitimit?

By

Këngëtarja britaneze, Britney Spears, ka pak kohë që ka dalë nga qendra e rehabilitimit për shkak të problemeve me shëndetin mendor.

Sipas HollywoodLife, menaxheri i këngëtares Larry Rudolph ka thënë se ajo nuk duhet të performojë në skenë pas këtyre problemeve që ka.

“Si person që e udhëzoj karrierën e saj, duke u bazuar në të gjitha informacionet që kam dhe nga këshillat që kam marr nga profesionistët,  mundohem ta udhëzoj atë që të mos këndojë në skenë menjëherë pas rehabilitimit që ka pasë, pasi nuk është ide e mirë”, tha Rudolph.

Artikuj të ngjashëm