Kur po vjen dasma e Ledrit dhe Sarës? (VIDEO)

By

Të gjithë mezi presim ta shohim dasmën e Ledri Vulës.

Por a po ndodh kjo së shpejti?

E dashura e tij, Sara ka folur rreth kësaj teme në 50 pyetjet e Prive.

Kur, si e tek, e kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm