Kur po planifikon të martohet Ganimete Abazi?! (VIDEO)

By

E ftuar për këtë javë në intervistën më të shkurtër të emisionit Prive ishte këngëtarja e njohur Ganimete Abazi.

Përballë pyetjeve provokative të gazetares Maki Bajrami, Ganja zbuloi se cila pjesëe trupit të saj i pëlqen dhe se a do të martohej ndonjëherë me ndonjë shtetas të huaj.

Këngëtarja u pyet edhe për politikanin më simpatik sipas saj dhe se se kur ka në plan të martohet.

E përgjigjet e këtyre dhe shumë pyetjeve të tjera mund t’i kuptoni në këtë video. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm