Kur po mendon të nisë fëmiun e dytë Vesa Luma ?! (VIDEO)

By

Këngëtarja e cila pak ditë më parë solli projektin e ri “Inna Di Dance” në bashkëpunim me Mr. Rez e Big Basta nga i cili u nda shumë e kënaqur pavarësisht numrit të klikimeve që këngëtarja ka potencuar se nuk i interesojnë aspak sepse nuk janë ata vlerësuesit më të mirë të muzikës.

Mes tjerash ka disa muaj që Vesa Luma ka fituar edhe statusin e të qenurit nënë duke sjellur kështu në jetë një djalë të cilin e pagëzoi me emrin Lian.

Së fundmi ajo ishte e ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin ku foli më detajisht mbi projektin e ri e krahas saj ajo morri pjesë edhe në rubrikën Kutia ku i’u shtruan disa pyetje mjaftë provokative.

Se kur do të nisë ajo fëmiun e dytë dhe se a mendon se puth mirë ?

Këto dhe shumë përgjigje të tjera mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm