Kur nusja shqiptare qëllon rebele, ja çfarë i bën vjehrrës në veturë (VIDEO)

By

Ata të dy janë një çift që janë bërë të famshëm me lidhjen e tyre, të cilën e kanë tejet të ekspozuar në rrjete sociale.

Me qindra e mijëra ndjekës në Instagram, çifti që jeton në Gjermani çdo ditë janë tejet të vëzhguar nga ndjekësit e tyre në Instagram.

Valdet dhe Valdrina Haziri janë çifti që jetojnë jashtë Kosovës, që janë lloj blogerësh të cilët kanë arritur të marrin me mijëra ndjekës në rrjete sociale me fotografi e video të përbashkëta.

https://www.instagram.com/p/Bmdf8GHlElM/?taken-by=valdetvaldrina

Dhe njëra ndër videot të bën të qeshësh, sidomos duke njohur kontekstin shqiptar ku supozohet që nusja të rrijë urtë para vjehrrës.

Është Valdrina ajo që këndon pa u ndalur në veturë dhe ngacmon nënën e të fejuarit të saj, me tekstet e këngëve që i flasin raportit vjehërr e nuse.

E vjehrra e saj e merr me shume sportivitet krejt shfaqjen e Valdrinës, e cila e ngacmon ngapak atë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm